Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Pławin – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

77 000 zł6 700 m² 11,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Pławin znajdująca się bezpośrednio przy zabudowie jednorodzinnej. Istnieje możliwość podziału. Powierzchnia 0,67ha Klasoużytek Pow. RV 0,56 Br-rv 0,11 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka(Pławin + 16 km)

112 230 zł1 247 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w Nowej Wsi Wielkiej - blisko Bydgoszczy i Inowrocławia! Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z doskonałą komunikacją z większymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Dobiegniew

Dobiegniew(Pławin + 18 km)

599 000 zł5 156 m² 116,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem w m. Dobiegniew - wyjątkowe miejsce na Twój dom i rekreację! Działka objęta mpzp tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Na sprzedaż malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rzeczna

Inowrocław(Pławin + 9 km)

140 000 zł928 m² 150,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Rzecznej w Sikorowie zaraz przy granicy miasta Inowrocławia. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Nowe Kurowo

Nowe Kurowo(Pławin + 5 km)

264 600 zł12 600 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo urokliwie położonej działki o powierzchni 12600 m2 (1,26 ha), zlokalizowanej w Nowym Kurowie (gm. Stare Kurowo). Brak miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Inowrocław

Inowrocław(Pławin + 9 km)

131 250 zł875 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana położona w Inowrocławiu z wjazdem od ul. Polnej. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige! Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Wełmin

Wełmin(Pławin + 16 km)

249 000 zł5 001 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka W wełminie z wz *** nowa niższa cena 249.000 zł *** Działka w Wełminie o powierzchni 5001m2 z przeznaczeniem pod budowę z wydanymi warunkami zabudowy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Barcin

Barcin(Pławin + 15 km)

76 510 zł1 093 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ośmiu działek w Barcin Wieś. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze łączącej Barcin z Bydgoszczą. Przewidywany teren, to pas.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Barcin

Barcin(Pławin + 15 km)

70 876 zł1 222 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dziesięciu działek pod Barcinem. Media; woda Wymiary działek; 1318m2, 1222m2, 1574m2, 1348m2, 1413m2, 1439m2. Działki objęte są miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Obórznia

Obórznia(Pławin + 21 km)

75 000 zł1 063 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas! Umów się z nami na prezentację nieruchomości! Telefon   . Na sprzedaż działka o powierzchni 1063 m2 znajdująca się w Obórzni, gmina Łabiszyn. Prąd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij